همکاری با ما

اهداف بزرگ همیشه در سایه اتحاد و همکاری قابل دستیابی هستند، ازین رو ما در آفتاب رسان دست همه افراد و موسساتی را که علاقه مند به همکاری با این مجموعه هستند، صمیمانه می فشاریم. با توجه به برنامه ها و نیازهای فعلی آفتاب رسان، محورهای همکاری به شرح زیر تدوین گردیده است، اما قطعاً می توان با توجه به شرایط طرفین، محورهای جدیدی را برای همکاری تعیین نمود.

همکاری با فروشگاه‌های اینترنتی، فیزیکی و استارت آپ ها

مدیران کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها، فروشگاه های اینترنتی و حتی فیزیکی می توانند براحتی از خدمات آفتاب رسان جهت توسعه کسب و کار و کاهش چشم گیر هزینه های خود بهره بجویند. با کمک آفتاب رسان می توانید خدمات تجمیع و نگهداری در انبار را براحتی به روش های حمل و نقل خود اضافه کنید. بعلاوه، امکان انبارداری محصولات و انجام کلیه عملیات های لاجستیکی مربوطه بوسیله آفتاب رسان برای شما وجود دارد. این مورد، نیاز بسیاری از کسب و کارها به تجهیز و توسعه انبار و همچنین عملیات های لاجستیکی و حمل و نقل را مرتفع می کند.

سرویس دهنده آفتاب باکس شوید

اگر فضای مورد نیاز برای انبارداری مرسولات، نیروی انسانی لازم و تجهیزات ضروری این کار (مانند بارکد اسکنر، پرینتر و لیبل زن...) را در اختیار دارید؛ می توانید براحتی سرویس دهنده آفتاب رسان شده و خدمات آفتاب باکس را ارائه دهید. پلتفرم آفتاب رسان، کلیه ابزارهای لازم را برای این کار در اختیار شما قرار

همکاری با شرکت های حمل و نقل درون شهری، بین شهری و برون مرزی

آفتاب رسان همواره در تلاش است تا روش های حمل و نقل جدیدی را به سامانه خود بیافزاید. ازین رو ما همواره آماده همکاری با کلیه شرکت های حمل و نقل درون شهری، بین شهری و برون مرزی و پیدا کردن شرکای تجاری جدید در این حوزه هستیم.

همکاری با ایرلاین‌های داخلی و خارجی

ایرلاین های داخلی و خارجی و شرکت های وابسته به آنها که مبادرت به حمل و نقل کالا و مرسولات می کنند نیز می توانند به جمع همکاران آفتاب رسان پیوسته و در امر حمل و نقل مرسولات داخلی و خارجی آفتاب رسان همکاری کنند.

همکاری با شرکت‌های ترخیص کالا

بسیاری از کاربران آفتاب رسان، پس از ارسال مرسولات خود از کشورهای دیگر به ایران یا سایر کشورها، نیاز به انجام امور گمرکی و ترخیص کالاها و مرسولات دارند. آفتاب رسان می تواند با شرکت های ترخیص کالا و متخصصین این حوزه، در جهت انجام و تسهیل فرایند ترخیص کالا و پیمایش امور گمرکی کالاهای کاربران آفتاب رسان، و اتصال آنها به یکدیگر همکاری نماید.

همکاری با متخصصان و فعالان حوزه لاجستیک

آفتاب رسان همیشه در تلاش است تا با بکارگیری تجهیزات الکترونیک، راهکارهای یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، در افزایش بهره وری، امنیت، کارایی و اثرگذاری پلتفرم خود گام بردارد و همواره آماده همکاری با فعالان این حوزه در زمینه های مختلف است. همه آنهایی که مثل آفتاب، پر انرژی، پرشور، پر از امید، بخشنده و راسخ هستند.

نیروی متخصص و ماهر

یکی از نیازهای همیشگی آفتاب رسان، نیروی متخصص و با تجربه است. با توجه به روند توسعه و به مرور زمان، فرصت های شغلی بیشتری در آفتاب رسان ایجاد می گردد. ما همواره سعی می کنیم از بهترین ها در آفتاب رسان دعوت به همکاری نماییم و در کنار دعوت از دوستان متخصص و کارآزموده، آموزش افراد علاقه مند و مستعد نیز یکی دیگر از روش های ایجاد منابع انسانی قابل اتکا در آفتاب رسان است. ازین رو، چنانچه مایل به همکاری با آفتاب رسان می باشید، حتی اگر از تخصص و مهارت کافی برخوردار نیستید، همیشه این فرصت برای شما وجود دارد تا بتوانید با یادگیری و کارآموزی، توانایی های خود را گسترش دهید و به جمع ما بپیوندید.

با توجه به محورهای همکاری فوق، افراد و موسسات علاقه مند می توانند ضمن ارسال درخواست های همکاری، توانمندی و فعالیت های خود را نیز شرح دهند تا بتوانیم بهترین زمینه ممکن را در راستای همکاری و مشارکت بیشتر ایجاد نماییم.


فرم همکاری با ما


\n \n \n \n\n