تعرفه های آفتاب رسان

برای آگاهی از هزینه های خرید و تمدید آفتاب باکس و همچنین نگهداری و انبارداری مرسولات، موقعیت مکانی شهری که قصد دریافت آفتاب باکس در آن را دارید، انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص آفتاب باکس، تعرفه ها و نحوه محاسبه آنها می توانید به صفحه سوالات متداول رجوع کنید.

هزینه های خرید و تمدید آفتاب باکس با توجه به آدرس و شهر هر آفتاب باکس متفاوت است. با توجه به متفاوت بودن هزینه های انبارداری، پرسنل و تجهیزات در کشورها و شهرهای مختلف، قیمت های آفتاب باکس نیز فراخور آنها محاسبه و در نظر گرفته شده است. هزینه های خرید و تمدید آفتاب باکس برای بازه های زمانی طولانی تر با درصد تخفیف بیشتر به مشتریان ارائه می شود. برخی از سرویس دهندگان نیز چند روز رایگان برای استفاده از آفتاب رسان در نظر گرفته اند.

هزینه های نگهداری و انبارداری مرسولات با توجه به ابعاد و وزن هر بسته و فضایی که از انبار آفتاب رسان اشغال می کند متفاوت است. هزینه های نگهداری و انبارداری بصورت روزانه محاسبه شده و تا زمانی که مرسوله در آفتاب باکس شما وجود دارد بصورت روزانه از کیف پول شما کسر میگردد. با توجه به متفاوت بودن هزینه های انبارداری، پرسنل و تجهیزات در کشورها و شهرهای مختلف، هزینه های نگهداری و انبارداری مرسولات در هر آفتاب باکس متفاوت بوده و فراخور آنها محاسبه و در نظر گرفته شده است. این هزینه ها در هنگام سفارش هر آفتاب باکس به مشتریان نمایش داده می شوند. پس از آن نیز، با مراجعه به پنل کاربری و انتخاب هر آفتاب باکس، با رجوع به قسمت تعرفه ها امکان مشاهده این هزینه ها با توجه به ابعاد و وزن مرسوله وجود دارد. یک محاسبگر هزینه انبارداری نیز در همین قسمت قرار داده شده و شما با وارد کردن اطلاعات یک بسته دلخواه می توانید از جزئیات هزینه های انبارداری روزانه آن باخبر شوید. بعلاوه، در قسمت گزارشات نیز اطلاعات حساب و کتاب مالی هر مرسوله درج می شود و قابل پالایش و مشاهده است.

\n \n \n \n\n