مزایای استفاده از آدرس مجازی در کسب و کارهای کوچک، مشاغل خانگی و استارت آپ ها

  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
  • مدیریت
  • زمان مطالعه تقریبی : 7 دقیقه

امروزه کسب و کارهای زیادی در مکان های مانند خانه، فضاهای کار اشتراکی، شتاب دهنده ها یا هر جای دیگری رونق دارند. کسب و کار شما در هر جایی که باشد، از خانه اداره شود یا از یک مکان اداری، مشتری ها و شرکا نباید تفاوتی در کار شما احساس کنند. شغل و تجارت شما باید اعتبار و حیثیت خود را حفظ کند، حتی اگر شما در آشپزخانه محل زندگیتان و در حین انجام آشپزی آن را اداره و مدیریت کنید. این اعتبار و حیثیت تجاری، یکی از اساسی ترین چیزهایی است که آدرس و دفترکار مجازی برای شما به صورت تضمین شده فراهم می کند. واقعیت مجازی، رابطه بین تجارت و فنآوری های هوشمند نوین را گسترش داده است. دفترکار مجازی، یک ابتکار هوشمندانه هست که باعث توسعه و انعطاف پذیری تجارت شما می شود. دفتر کار مجازی مجموعه ای از خدمات مانند آدرس فیزیکی و خدمات مرتبط با دفتر کار (شماره تلفن، تلفن گویا و منشی) را بدون هزینه بالای اجاره و استخدام نیرو به کسب و کارها ارائه می دهد.

فرصت ارتباط و مدیرت تجارت خود، از راه دور، مزایای شگفت انگیزی دارد. شما در وقت و هزینه های خود صرفه جویی و در مدت زمان کمتر، کارهای بیشتری را انجام خواهید داد. همچنین، همیشه به نامه ها، اوراق مهم و مرسولات دریافتی، مشتریان و شرکای تجاری خود دسترسی دارید.

در ادامه با ما همراه باشید تا دیگر منافع حاصل از استفاده از دفتر کار و آدرس مجازی را بررسی کنیم.

 

اعتبار بخشی

دفترکار مجازی، یک آدرس تجاری معتبر و واقعی را برای شما فراهم می کند، که این آدرس، به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. درج آدرس فیزیکی واقعی بر روی کارت های ویزیت، وبسایت و سایر ابزارهای بازاریابی شما یک مزیت به حساب می آید. ترجیح اکثر مشتریان و شرکاء بر این است که با مشاغل دارای آدرس معتبر، معامله و همکاری کنند، چون این مشاغل قابل اعتمادتر می باشند. شرکت شما با داشتن یک آدرس فیزیکی، برای دریافت و ارسال نامه ها و مرسولات، حرفه ای تر به نظر می رسد.

 

توسعه

حتی اگر دفترکار شما در خانه باشد یا در یک شرکت تازه تاسیس کار می کنید، شرکت شما دیگر با داشتن یک آدرس مجازی، خیلی کوچک نیست. یک راه حل هوشمندانه برای توسعه تجارت خود، حضور در بازارهای غیر محلی و همچنین افزایش بهره وری، داشتن آدرس مجازی است. با این کار، شما ضمن حفظ کیفیت محصولات خود، از مسئولیت های ساعات کاری اداری می کاهید.

کارهایتان همیشه سازمان یافته و با بهره وری بالا پیش می رود، در وقت خود صرفه جویی می کنید، زیرا دیگر مجبور نیستید کارهایتان را در ساعات کار اداری انجام دهید.

کسب و کارهای کوچک به دفتر کار مجازی نیاز بیشتری دارند، چون این موارد کوچک هستند که تفاوت های بزرگ را ایجاد می کنند.

 

یک کسب و کار هوشمند داشته باشید

افرادی که از پس نوآوری های فنآوری نوین بر نمی آیند، از رقبای خود عقب می مانند و حتی از بازار حذف می شوند. امروزه، دیگر داشتن یک دفتر کار سنتی به معنی یک کسب و کار موفق نیست، بلکه، یک دفتر اداری مجازی، مقرون به صرفه تر و بسیار انعطاف پذیرتر می باشد. دفتر کار مجازی با فرهنگ کار صمیمی تر و سالم تری همراه هست و اگر شما کسب و کار خود را در خانه مدیریت کنید، مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت.

 

لازم نیست هر روز تیم خود را ملاقات کنید!

ممکن است شما به یک برنامه کامل، اهداف عالی، ارتباط کامل و مدیریت زمان مناسب نیاز داشته باشید. با این حال، برای رسیدن به این موارد، نیازی نیست که شما هر روز تیم خود را ببینید. یک دفتر کار مجازی، ظرفیت های تیم شما را از طریق ارتباط از راه دور و کنفرانس ویدیویی حفظ می کند. نیازی به برنامه ریزی برای انجام کارهای عادی روزانه و یا زود از خواب بیدار شدن نیست. این یک فرصت خوب است تا به تیم خود در عین احساس مسئولیت، راحتی هم بدهید. همیشه بهتر است که کارهایتان را با احساس راحتی انجام دهید تا کارایی و بهره وری لازم را داشته باشید.

 

حمل و نقل آسان تر

از طریق دفترکار مجازی خود، می توانید یک آدرس حمل و نقل مجازی برای ارسال مرسولات و بسته های خود به هر نقطه ای که بخواهید داشته باشید. این کار در هزینه های شما صرفه جویی و سرعت و امنیت ارسال نامه ها و مرسولات را ضمانت می کند. شما می توانید منابع خود را مبادله، کالاهای مهم تجاری را ارسال، به صورت آنلاین خرید و در مناسبت ها، برای مشتری های خود پیام تبریک و هدیه ارسال کنید. در دفتر کار مجازی شما می توانید مرسولات خود را برای مدت زمان مشخصی در انبار نگهداری یا آن ها را به هر مقصد دیگری ارسال کنید. آدرس های مجازی، نامه های شما را با امنیت و حفظ حریم خصوصی بالا دریافت، نگهداری و ارسال می کنند.

 

وقت شناسی

یک دفتر کار مجازی جایی برای بی دقتی و تعویق نمی گذارد. این ویژگی، یکی از اساسی ترین مزیت ها برای کسب و کارهای خانگی می باشد. دفاتر کار مجازی، واقعا در زمان صرفه جویی می کنند.

برای برنامه ریزی کارها و جلسات خود، شما باید از یک برنامه بسیار دقیق پیروی کنید. یک نرم افزار مدیریت زمان می تواند به شما در انجام وظایف شما، همچنین به تیم ها کمک کند تا در هر مکانی و تحت نظارت از راه دور، کارهای خود را انجام دهند. چنین ابزارهایی در هزینه، وقت و انرژی صرفه جویی می کنند.

این یک نسخه تمام و کمال برای مشاغل خانگی است. همچنین شما می توانید برای حفظ عملکرد تیم خود و بهبود بهره وری و دقت آن ها، از یک نرم افزار ردیابی زمان استفاده کنید.

 

ابزارهای بهتر ارتباط و ملاقات

یکی از مواردی که در مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک باید مورد توجه قرار بگیرد، ارتباطات حرفه ای است. ابزارهای مختلف ارتباطی وجود دارد که افراد و گروه ها می توانند در هر مکانی با هم ارتباط برقرار کنند.

امروزه فنآوری های مدرن، تماس ها و مکالمات کنفرانس ها را در سطح کیفی بالایی از ارتباطات صوتی و تصویری، قرار داده اند که به کنفرانس های صوتی و تصویری با دقت و وضوح بالاتری شده منجر است.

تعداد زیادی نرم افزار رایگان وجود دارد که ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه های شما، خدمات متنوع و خوبی را ارائه می دهند. دو طرف مکالمه می توانند با نصب اینچنین برنامه هایی بر روی لپ تاپ، گوشی موبایل و دیگر دستگاه های خود از خدمات آن ها، مانند تماس تصویری و... بهره ببرند.

 

چگونه یک دفترکار مجازی، به نفع کسب و کار نوپای شما عمل می کند؟

دفتر کار مجازی، نوید بخش گسترش تکنولوژی در دنیای تجارت می باشد. هنگامی که شما تصمیم به در اختیار گرفتن یک دفتر کار مجازی می گیرید، یک آدرس مجازی دریافت می کنید که به کسب و کار شما رونق می بخشد. علاوه بر بسیاری از ویژگی های هوشمند و راه حل های حرفه ای، شما در هزینه، زمان و نیروی خود نیز صرفه جویی می کنید.

یک دفتر کار مجازی به معنای داشتن یک آدرس فیزیکی واقعی می باشد، که باعث اعتبار بخشیدن به کسب و کار نوپا و رو به رشد شما می شود، زیرا بسیاری از مشتریان و شرکت ها، به همکاری با شرکت های دارای آدرس فیزیکی معتبر تمایل دارند.

 

نتیجه

  • فنآوری های نوین توانسته اند کل جهان را به هم مرتبط کنند و دورکاری از هر مکانی را آسان و ساده کرده اند.
  • دفتر کار مجازی، یک راه حل هوشمندانه برای بهبود بهره وری و حفظ به روز بودن، جهت دریافت نامه های پستی و مرسولات است.
  • این دفترهای مجازی مانند دفترهای کار سنتی با مکانی ثابت نیستند، اما به عنوان یک مکان رسمی برای مدیریت کسب و کارها، ارتباط با مشتریان و دریافت نامه ها عمل می کند.
  • از طریق دفتر کار مجازی، صاحبان مشاغل خانگی و نوپا می توانند شانس بهتری برای همکاری بین اعضای گروه خود بوسیله تبادل نامه مجازی، ارسال مرسوله و ارتباط صوتی و تصویری، داشته باشند.
  • این یک فرصت واقعی برای مدیریت کسب وکار از هر مکان دیگر و گسترش به افق های گسترده تر است.


\n \n \n \n\n