شروع به کار آفتاب رسان در شهر شیراز

  • ۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
  • مدیریت
  • زمان مطالعه تقریبی : 2 دقیقه

انبار آفتاب رسان در شهر شیراز آماده خدمت رسانی به مشتریان جنوب کشور در حوزه انبارداری و لاجستیک می باشد. نخستین شعبه از پلتفرم انبارداری آفتاب رسان در شهر شیراز، با قرارگیری در یک موقعیت استراتژیک نسبت به خیابان های اصلی و محدوده بازار و همچنین پست مرکزی و ترمینال های باربری، آماده ارسال و دریافت مرسولات شماست.

از مهم ترین چالش های پیش روی کلان شهرها، موضوع حمل و نقل کالاها و مرسولات و خدمات لجستیکی مربوط به آن است. اگر بپذیریم که کلان شهرها موتور اقتصاد جهانی هستند، این شبکه حمل و نقل و انبارداری است که این موتورها را کارامد نگه میدارد. فناوری های جدید و کاربرد سیستم های الکترونیک در زندگی روزمره مدت هاست که در کاهش ترافیک شهرهای بزرگ دنیا تاثیر گذاشته است. وجود فناوری های تازه در حوزه انبارداری، لاجستیک و حمل و نقل در کلان شهرها از عوامل مهم کاهش ترافیک و بهبود کیفیت هوا بشمار می رود. 

سیستم های لاجستیکی مبتنی بر فناروری اطلاعات و دستگاه های الکترونیک، مدیریتی هوشمندانه، هدفمند و هماهنگ را محقق می کنند. آفتاب رسان در تلاش است با یافتن توازنی میان کیفیت های محیطی، اجتماعی و اقتصادی، در توسعه پایدار سیستم های حمل و نقل، لاجستیک و انبارداری نقش موثری ایفا کند و با در نظر گرفتن روندی مناسب برای توسعه آینده این بخش ها، آثار نامطلوبی که آنها بر کلان شهرهای ایران برجای می گذارند را سامان دهی و بهبود بخشد.

امید است بزودی شاهد افتتاح شعب دیگر آفتاب رسان در نقاط دیگر شهر شیراز و دیگر شهرهای کشور عزیزمان باشیم.


\n \n \n \n\n