بزودی: انبار آفتاب رسان در شهر تهران

  • ۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
  • مدیریت
  • زمان مطالعه تقریبی : 2 دقیقه

یکی از نیازهای کلان شهرهای بزرگی مانند تهران، سیستم های حمل و نقل و لجستیکی مدرن و بروز است. سیستم هایی که فرایندهای انبارداری را تسهیل کنند و تا جای ممکن حمل و نقل های زائد درون شهری را کاهش دهند. تهران؛ پر جمعیت ترین شهر و پایتخت ایران و همچنین بیست و چهارمین شهر پر جمعیت جهان است. کلان شهر تهران نیز دومین کلان شهر پر جمعیت خاور میانه است. یکی از دغدغه های فعلی شهروندان تهرانی و حتی افرادی که در استان های دیگر به مبادرات تجاری با کسبه و شرکت های تهرانی مشغول هستند، هزینه های بالای حمل و نقل درون شهری و اتلاف بسیار زیاد زمان است. محدودیت های ترافیکی، طرح های زوج و فرد و ترافیک نیز حمل و نقل کالا و مرسولات را در تهران با مشکلات زیادی مواجه کرده اند. 

آفتاب رسان در تلاش است با یافتن توازنی میان کیفیت های محیطی، اجتماعی و اقتصادی، در توسعه پایدار سیستم های حمل و نقل، لاجستیک و انبارداری نقش موثری ایفا کند و با در نظر گرفتن روندی مناسب برای توسعه آینده این بخش ها، آثار نامطلوبی که آنها بر کلان شهرهای ایران برجای می گذارند را سامان دهی و بهبود بخشد. 

گسترش زیرساخت های انبارداری و لاجستیکی، حمل و نقل هوشمند کالا و مرسولات و استفاده از فناوری های تازه در شبکه حمل و نفل و نگهداری کالاها و مرسولات، ضمن کاهش ترافیک، به بهبود کیفیت هوای این کلان شهر در آینده کمک خواهد کرد.

 شعب آفتاب رسان بزودی و پس از طی دوره پایلوت در شهر شیراز، در تهران راه اندازی و افتتاح خواهند شد. مسیری که از شیراز به سوی تهران و دیگر کلان شهرهای ایران در حال آماده سازی و پیمایش است.

 


\n \n \n \n\n