بزودی: انبار آفتاب رسان در کشور چین

  • ۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
  • مدیریت
  • زمان مطالعه تقریبی : 2 دقیقه

یکی از اهداف مهم آفتاب رسان؛ توسعه خدمات انبارداری و لجستیک این پلتفرم در خارج از مرزهای کشور و ورود به بازارهای جهانی است. آغاز تاریخ روابط ایران و چین به نخستین تماس میان دو دولت به سال ۱۴۰ یا ۱۴۱ پیش از میلاد بازمی‌گردد. چین طی ده سال گذشته نقش مهم تری در صادرات کالا به ایران یافته است. گسترش صادرات کالاهای چینی به ایران را می توان تا حدودی نتیجه جهش های صادرات محور اقتصاد چین در سال های گذشته دانست. اقتصاد چین به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان در ده سال گذشته بین ٧ تا ١١ درصد رشد مداوم داشته است . نتیجه این رشد مداوم جهش هاى صادراتى چین به سوی بازارهای سراسر دنیا است.

آفتاب رسان در تلاش است تا با ایجاد اولین شعب خارجی خود در کشور چین، خریدهای خارجی بسیاری از بازرگانان و شرکت های ایرانی در این کشور را تسهیل کند. خدمات مختلف پلتفرم آفتاب رسان بر روی بستر اینترنت، امکان انبارداری مرسولات از راه دور و مدیریت آن را فراهم می کند. 

آفتاب رسان در حال برنامه ریزی افتتاح اولین شعبه خود در شهر گوانگ ژو (گوان جو)، واقع در جنوب کشور چین است. نام رسمی آن در هنگام حکومت جمهوری چین «کانتون» بود. گوانگ‌ژو مرکز استان گوانگ‌دونگ است و با داشتن جمعیتی بالغ بر 11 میلیون نفر، یکی از شهرهای مهم اقتصادی چین است که حجم مبادلاتی بالایی با ایران نیز دارد.
 


\n \n \n \n\n